بای واچ اصالت همه کالاهایش را تضمین و آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. ازآنجاکه بای واچ برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است را از بای واچ خریداری می‌کنند. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را نداشته و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تأثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین بوده و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

چرا از فروشگاه بای واچ بخریم؟

فروشگاه اینترنتی ساعت بای واچ از سال ۹۲ تاکنون در تلاش بوده تا با ارائه کالاهای اصل و اورجینال که شامل انواع ساعت مچی و زیورآلات برند می‌شود، بستری امن و راحت برای خرید اینترنتی مشتریان خود فراهم کرده و اعتماد نفوذناپذیر مشتریان خود را داشته باشد. ارزش این اعتماد و اعتبار همواره نیروی عظیمی برای درستکاری و اصالت کار بای واچ بوده است. بنابراین می‌توانید با خیال راحت به ما تکیه کرده و با خاطری آسوده خرید خود را انجام دهید.

در فروشگاه بای واچ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند. بنابراین گارانتی‌ این‌گونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت بای واچ توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌ و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. بنابراین کلیه کالاهایی که در بای واچ عرضه شده اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت بای واچ به فروش نمی‌رسد. ازاین‌رو، بای واچ اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.