درباره بای واچ

گروه با تجربه ی بای واچ مجموعه ای از افرادباسابقه ی فعالیت در زمینه ی فروش آنلاین، ارسال و پشتیبانی هستندکه مخاطبین را در این سایت همراهی می‌کنند تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده از خرید اکسسوری های اصل و ساعت های برند لذت ببرند. یکی از دغدغه های مهم بای واچ ایجاد شرایطی است که خریداران عزیز بای واچ با اطمینان خاطر و با بهترین امکانات ساعتهای برند و معتبر واکسسوری های زیبا را تهیه کنند. هموار هدف اصلی بای واچ رضایت مشتریان است که با تلاش شبانه روزی تیم بای واچ این امر مهم به ثمر نشسته است،همچنین فروشگاه تخصصی بای واچ نامدارترین برندهای جهان از جمله؛ساعت سیکو، ساعت کاسیو، ساعت سیتیزن، ساعت رومانسون، ساعت ورساچه، ساعت پولو، ساعت پوما، ساعت بلبل، ساعت اینگرسول و غیره را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. فروشگاه اینترنتی بای واچ تلاش می‌کند با ایجاد فرایند قیمت گذاری کاملا شرکتی و سراسری که توسط شرکت وارد کننده اعلام می‌شود و ارائه خدمات پس از فروش و با کیفیت بسیار بالا و نیز ضمانت اصالت و گارانتی کالا و ایضا ۷ روز ضمانت بازگشت محصول را برای مخاطبان خود فراهم آورد است.

جهت انتخاب و خرید ساعت به عنوان کالایی به بسیار تخصصی، همواره سردرگمی های فراوانی برای مشتریان عزیز داشته و  به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتاً بالا و وجود نمونه های غیراصل و کپی، حساسیت زیادی برای مصرف کننده آنها دارد. با پررنگ‌تر شدن نقش و کاربرد این طبقه کالا در زندگی امروزی و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند.

بای واچ با ارائه ضمانت اصالت و گارانتی کالا ، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین بهترین قیمت و ارائه امکاناتی نظیر نقد و بررسی، درج کامل جزیی ترین مشخصات کالاها و همچنین راه اندازی مجله آنلاین بای واچ برای بررسی تخصصی ساعت در تلاش است که این حساسیت را تا حد بسیار زیادی مرتفع نموده و تجربه خرید اینترنتی ساعت مچی ، زیور و اکسسوری را در میان کاربران ایرانی بهبود چشمگیری ببخشد.

بای واچ می کوشد تا با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان اصلی برندهای معتبر ساعت مچی در ایران و بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با آن ها و ایجاد فرایند قیمت‏‌ گذاری کاملاً شرکتی و سراسری (که توسط شرکت وارد کننده اعلام می شود) و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت بسیار بالا، امکان ارائه کالای اصل با پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ و بهترین خدمات را فراهم آورد.